یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

پنج‌شنبه 18 آذر‌ماه سال 1389 ساعت 12:17 | توسط: مهسا | چاپ مطلب

امروزه استفاده از دارو های وارداتی برای مخصوصا درمان بیماری های خاص از جمله داروهای ضد سرطانی  خیلی کاربرد دارد . برای اینکه بفهمیم داروی ما از سلامت برخوردار است و یا اینکه تاریخ انقضای آن درسته یا نه می توان از طریق کدی که روی محصولات دارویی وجود دارد و یا آرم وزارت بهداشت تعیین کرده استفاده کرد . شما میتوانید از طریق اس ام اس یا شماره تلفن ۰۹۶۶۴ و یا سایت وزارت بهداشت و WWW.dpic.ir از سلامت دارویی خود برخوردار شوید .

  شما می توانید همچنین از طریق شماره تلفن  از طریقه مصرف صحیح دارو , عوارض ناشی از مصرف دارو ,مسمومیت هایی که امکان دارد در طول دوره درمان برای مصرف کننده اتفاق افتد خبر میدهد .

همچنین÷س از مصرف دارو باید ÷وکه های تمام شده دارو را نزد دارو خانه برده تا یک بسته جدید دارو تحویل بگیرید  برای  مثال داروخانه هلال احمر واقع در خیابان بزرگ مهر یکی از همین نوع داروخانه ها می باشد . 


امید وارم که هیچ کس دچار بیماری خاص نشه « آمین»

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب