X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

تحقیقات یکی از بزرگترین سازندگان رنگ خودرو در جهان که در ۹۰ کشور انجام شده نشان داده است که رنگ نقره ای با ۲۶ ٪ محبوب ترین رنگ خودرو در جهان است. 

رنگ مشکی با ۲۴٪ دومین رنگ است و پس از آن خاکستری با ۱۶ ٪ قرار دارد.  

سفید مرواریدی که رنگ محبوب برای خودرو های suv و خودرو های لوکس محسوب می شود با 16% در رتبه چهارم است و به ترتیب پس از آن رنگ قرمز با 6% آبی با 5% قهوه ای با 3%قرار دارند. 

رنگ سبز با 2% زرد و طلایی با 1% و همچنین رنگ های دیگر نیز با 1% در انتهای جدول قرار دارند

www.7010.ir

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب