X
تبلیغات
زولا
یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

یکشنبه 24 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 22:06 | توسط: مهسا | چاپ مطلب

عطری با رایحه اسکناس نو

سلام به همکلاسی های قدیمی خودم ( همچین گفتم قدیمی که یه چند سالی هست که ندیدمتون ) این مطلب واسه خودم جالب بود گفتم چون شماها هم قصد مدیر شدن در آینده رو دارین بهتره که این مطلب بخونین ماکه پولشو نداریم (فقیریم نداریم  بده در راه خدا ) چه برسه حالا بریم عطرشو بخریم عرصه مدیریت رو براتون باز گذاشتم تا شما مدیران پولدار بوی پول بدین.

_اگر شما به عنوان یک مدیر مایکروسافت کارکنید احتمالا بوی پول رایحه ایست که بیش از هر چیز به آن علاقه دارید

در این راستا , « پاتریک مک کارتی » معاون بخش فروش مایکروسافت به این فکر افتاده که همه باید بتوانند بوی پول را استشمام کنند . به همین دلیل ناگهان ایده تولید عطر جدیدی که بوی پول می دهد در ذهنش درخشید . ایده « مک کارتی »به تولید عطری با عنوان «پول » منجر شد . این عطر در دو مدل  برای مردان و زنان عرضه شده است و اجازه می دهد رایحه اسکنانس دلار تازه چاپ شده در فضا پراکنده شود(باید بوی خوبی داشته باشه ) . ایده ساخت این عطر که 35 دلار قیمت دارد پس از خواندن نتایج یک پژوهش دانشمندان ژاپنی در ذهن معاون رئیس بخش فروش شرکت مایکروسافت شکل گرفت . نتایج این تحقیقات نشان می داد اگر رایحه پول در فضای اداره پخش شود کارمندان با میل بیشتری کار می کنند.

www.qudsdaily.com

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب