X
تبلیغات
زولا
یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

چهارشنبه 27 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 16:21 | توسط: سعیده سیدی | چاپ مطلب
باسلام به تمامی همراهان. این نکات ازجمله رموز موفقیت موسس و بنیانگذار یکی از بزرگترین شرکت های دنیاست که به عنوان نکات طلایی توسط استیو جابز،مدیر شرکت اپل،یاد شده است.هرکدام از این موارد میتواند درجهت رسیدن به اهداف و حتی در زندگی روزانه مورد استفاده قرارگیرد.به نظرخودم نکات بسیار ارزشمندیست که مطالعه ی آن خالی از لطف نیست ..

ü  نو آوری ،تمایز بین یک رهبر و یک دنبال رو است.

ü  معیاری از کیفیت باشید.بعضی از افراددر محیط ‌هایی که ممتاز بودن و برتری انتظار می‌رود، ظاهر نمی‌شوند.

üتنها راهی که می‌توانید کارهای بزرگ انجام بدهید این است که آنچه انجام می‌دهید را دوست بدارید.اگر شما هنوز این راه را پیدا نکرده‌اید، به جستجو ادامه دهید، درمانده نشوید، با تمام وجود از ته قلب خود تلاش کنید، سر انجام شما این راه را پیدا خواهید کرد.

ü می‌دانید که بیشتر غذایی که می‌خوریم به دست افراد دیگری درست شده است. لباسی را می‌پوشیم که کسان دیگری آنها را ساخته‌اند. ریاضیاتی را استفاده می‌کنیم که اشخاص دیگری آن را توسعه داده‌اند … منظورم این است که ما به ندرت چیزی را به دست می‌آوریم. خیلی شگفت انگیز و خارق‌العاده است وقتی چیزی را خلق می‌کنید که بر اساس تجربه و دانش بشری باشد.

ü در بودا یک اصطلاح هست به نام “افکار یک نوآموز”.بسیار شگفت انگیز است که افکار یک نوآموز را داشته باشید.

ü ما اساساً معتقدیم که شما تلوزیون نگاه می‌کنید تا فکر نکنید، و زمانی که شما با کامپیوتر کار می‌کنید، می‌خواهید فکر کنید.

ü من تنها کسی هستم که یک چهارم یک بیلیون دلار را در یک سال از دست داده‌ام … این موضوع خیلی شخصیت ساز است.

ü من تمام فن‌آوری‌هایم را با یک بعد از ظهر بودن با سقراط معامله می‌کنم.

ü ما اینجا هستیم که تغییری در جهان به وجود آوریم، در غیر این صورت چرا هم اکنون اینجا هستیم؟

ü زمان برای شما محدود است، پس وقت خود را برای زندگی دیگران تلف نکنید. در عقاید تعصب‌آمیز به دام نیافتید.به گونه‌ای زندگی نکنید که نتیجه افکار افراد دیگری هستید. نگذارید سر و صدا‌های افکار دیگر باعث شود به صدای درونی خود گوش نکنید. از همه مهم‌تر، جرأت این را داشته باشید که از قلب خود پیروی کنید. ضمیر ناخود‌آگاه تنها چیزی است که می‌داند شما به چه تبدیل خواهید شد. هر چیز دیگر در درجه دوم قرار خواهد گرفت.

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب