X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

جمعه 13 خرداد‌ماه سال 1390 ساعت 00:19 | توسط: zahra | چاپ مطلب

سلام واقعا همه خسته نباشید چون همه یا برای کنکور میخونن یا امتحان دارند که امیدوارم همه موفق بشیم.با این مطلبی که میخوام براتون بنویسم امید وارم بتونیم تا حدودی شخصیت آدمها رو بهتر تشخیص بدیم 

گوشی های همراه نشانه شخصیت شماست

شاید شنیده اید که گوشی همراه نشانه شخصیت آدمها نیست،اما علم روانشناسی فرضیه دیگری دارد.گوشی همراهی که می خرید و هر روز هر لحظه با شماست نشان دهنده ی شخصیت و سلیقه شماست.

1-موبایل های قدیمی:

آدمهایی که گوشی اسقاطی شان را عوض نمی کنند یا بعد از خراب شدن عین همان را می خرند،آدم هایی بی حوصله اند که دوست ندارندچیز تازه ای بیاموزند.

2-گوشی های به شدت مدرن:

گوشی های با انواع و اقسام کارکردها- صاحبان این گوشی ها به شدت عدم اعتماد به نفس در ارتباط برقرار کردن با افراد دارند یا به علت نداشتن تخصص قابل عرض،برای نشان دادن خود از گوشی همراه کمک می گیرند.

3- گوشی های بزرگ:

آدم هایی فراموش کار،بی توجه یا به شدت شلخته،برای فراموش نکردن تلفن همراهشان مجبورند گوشی بزرگ انتخاب کنند.

4-گوشی همراه خیلی کوچک:

نشانه شخصیت دوباره-آدم هایی که در ظاهر می خواهند اوج تمکن  و توانایی خود را با گوشی همراهشان نشان دهند.اما در نهایت چیزی برای پنهان کردن دارند.(قلبلیت پنهان شدن گوشی در جیب)

5-گوشی های رنگی:(با ظاهر شاد و اغراق آمیز)

آدم هایی با درون کوچک و به شدت احساساتی،نشانه ی کمبود محبت و توجه،گرچه رنگ آنها به رنگ دل مرده و زشت رایج برتری دارد.

6-گوشی های خوش دست:

گوشی های با حجم مناسب و بهترین طراحی برای در دست گرفتن در مدت طولانی-مخصوص آدم های اجتماعی و پر کار که نیازی برای نشان دادن گوشی همراه به عنوان بر چسب شخصیتی ندارند.

7-گوشی های ساده اما گران قیمت:

این دسته گوشی ها،در رده گوشی های مدرنند،گرچه صاحبان آنها نسبت به صاحبان گوشی های مدرن اصالت بیشتری داشته و قابل اعتمادترند.

8- گوشی های بازو بسته شو:

تمایل به تحت کنترل داشتن همه چیز

همیشه نگرانندکه نکند اشتباهی به کسی زنگ بزنند.

9- گوشی های مستطیل و سنگین و بدون در:

این گوشی ها صاحبانی ساده زیست،سنت گرا و کم خرج دارند.

10-گوشی های بسیار کوچک و به ویژه صورتی رنگ:

صاحبانی دنباله رو مد که از مورد توجه دیگران قرار گرفتن نگرانی ندارند.

ا

 

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب