یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

شنبه 18 تیر‌ماه سال 1390 ساعت 14:34 | توسط: مهسا | چاپ مطلب

هیچ چیز جای استعداد را نمی گیرد,سخت کوشی و خصلت های دیگر به تنهایی فایده ای ندارد .  ( آلدوس هاکسلی)

-روزی یکی از مربیان کشتی به یکی از شاگردانش گفت:«تو استعداد داری و سخت هم تمرین می کنی . این خیلی خوبه .اما اگه میخواهی یک کشتی گیرعالی بشی باید تجربه کسب کنی.»

اگر میخواید یک ورزشکار موفق بشوید ,تمرین کردن به معنای تجربه نیست , شرطی شدن تجربه نیست و آموزش دیدن هم تجربه نیست .اینها همه جایگاه خودشان را دارند نه بیشتر .این مربی می گوید که فقط شرکت در رقابت های کشتی است که باعث می شود یک ورزشکار تجربه کسب کند . 

همین ایده تقریبا در مورد تمام کارهایی که انجام می دهیم کاربرد دارد.فکر کردن درباره یک کار انجام دادن آن کار نیست , آماده شدن برای انجام یک کار انجام آن کار نیست , تمرین کردن یک کار انجام آن کار نیست و مجسم کردن یک کار انجام آن کار نیست .

انجام یک کار دقیقا یعنی انجام آن کار .

هیچ راه دیگری وجود ندارد . برای اینکه نقاط ضعفتان را برطرف  کنید تا بتوانید موثرتر و طبیعی تر کارتان را انجام دهید باید آن کار را چندین بار در شرایط واقعی انجام دهید تا زمانی که دیگر برای انجان آن کار نیازی به فکر کردن نداشته باشید و به طور خودکار آن را انجام دهید .

راز اینکه به بهترین نحو عمل کنید این است که ذهنتان را انقدر خوب شرطی کنید که رفتار ها و عکس العمل هایتان راحت و اتوماتیک شود.

به همین دلیل باید در موقعیت های واقعی آنقدر رفتار های جذاب از خودتان نشان بدهید تا به فردی جذاب تبدیل شوید .

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب