X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

چهارشنبه 26 مرداد‌ماه سال 1390 ساعت 16:46 | توسط: مهسا | چاپ مطلب


شاید برای شماهم چنین اتفاقی افتاده که بخواید برای دوستتان پیام بفرستید اما متوجه می شوید که پیام به دست دوستتان نرسیده بهتر است مراحل زیر را طی کنید تا بهتر بتوانید پیام بفرستید:

1.       سعی کنید به جای فرستادن یک پیام چند صفحه ای به مشترکین ایرانسل از چند پیام یک صفحه ای استفاده کنید .

2.       اولین پیام مهم در راه ماندن پیامک شما به خطوط ایرانسل این است که مشترک محترم شما هم ایرانسل بخرید .

3.       اگر پیامک شما نصفه رسید و یا بالکل در راه ماند به مشترک مورد نظرتان تک بزنید .

4.       اگر تک زدید و باز هم پیام ارسال پیامک شما نیامد دوباره تک بزنید و اگر باز هم نیامد این کار را تا پنج بار ادامه دهید .

5.       اگر بعد از پنج بار تک زدن باز هم نتیجه حاصل نشد یک پیامک خالی به مشترک مورد نظرتان ارسال کنید تا پیامک قبلی را هل بدهد و به دست مخاطبتان برساند .

6.       اگر با فرستادن پیامک خالی باز هم پیامک اول به دست مخاطب نرسید یک پیامک خای دیگر بفرستید .

7.       در اینگونه مواقع ایرانسل با نفرستادن پیام شما به طور کاملا مودبانه به شما دهن کجی میکند .


.       ۸.      دوباره سعی کنید .

9.       اگر باوجود فرستادن  سه پیامک خالی پیغام ارسال پیامک اول و دو پیامک خالی نیامد کاملا خونسردی خود را حفظ کنید و یک پیامک دیگر بفرستید

10.   برطبق محاسبات و نتایج آماری تجربه شده ما از ایرانسل تا اینجا هیچ کدام از پنج پیامک شما به مقصد نرسیده بنابراین با تایپ عبارت «لعنت بر پدرو مادر کسی که در این محل آشغال بریزد »به شبکه محترم ارتباطات سیار ایرانسل بفهمانید که کم کم به خشونت نزدیک می شوید و شلیک بعدی ممکن است خود او باشد .

11.   با تایپ عبارت مذکور سه پیامک خالی شما یکی یکی به مقصد می رسد اما پیامک اول وآخر که دارای پیام است همچنان در راه می ماند .

12.   اگر بازهم شاهد پیغام ارسال پیامک خود نبودید تهدید خود را عملی سازید و با فرستادن پیغام «ای به روح این ایرانسل ......»عصبانیت شدید خود را به شبکه نشان دهید .

13.   واقعا خونتان به جوش آمده گوشی موبایلتان را به کناری بگذارید و با عصبانیت هرچه تمام تر لنگ کفشتان را به طرف آن پرت کنید و اگر جاخالی داد لنگ دیگر را پرت کنید و اگر گوشیتان جاخال گر ماهری بود با مگس کش به جان آن بیفتید و به جد و آباد گراهام بل و سایر مخترعین مخصوصا ایرانسل بدوبیراه بگید .

14.   در این گونه مواقع متوجه صدای زنگ تلفن همراهتان می شوید و با تعجب می بینید مشترک مورد نظرتان پشت خط است و با عصبانیت می گوید چه مرگته تک می زنی و این همه اس ام اس  خالی میفرستی خب زنگ بزن. و شما از فرط عصبانیت موضوع کاریتان را کاملا از یاد برده اید و می گویید غرض احوال پرسی بود و به همین خنکی خداحافظی می کنید.

15.   به محض قطع کردن مکالمه پیام دو اس ام اس  « لعنت بر.......» و «ای به روح.........» به مشترک مورد نظر می رسد و همچنان پیامک اول نرسیده .

16.   در این موقع مخاطب مورد نظر دوباره تماس گرفته و هرچه بدوبیراه بلد است نثارتان می کند و پیشنهاد می کند که خودتان را به روانپزشک نشان دهید و در راه برگشت حتما سیم کارت اعتباری خود را به جوی بندازد .

17.   در پایان همان بهتر است کمی صبر کنید تا مشترک مورد نظر به منزل برسد و با تلفن ثابت مقصود خود را بازگو کنید رو بدانیم در ازای خدمات درست پول بی زبانمان را صرف کرده و این همه عوارض سوئ استفاده از انواع خطوط همراه را به جان خود بخریم

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب