X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت


.بیست تفاوت بین آقا پسر ها و دختر خانم های جوون ایرونی برای لحظه ای سرگرمی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

منتظر نظرهاتون هستم

1 - دخترها خیلی دوست دارند جای پسرها باشند، اما پسرها اصلاً دوست ندارند جای دختر ها باشند.
2- اگر یه دختر یک مشکل غیر قابل حل داشته باشه، از خونه فرار میکنه. اما یه پسر اگر یک مشکل غیر قابل حل داشته باشه، اعضای خانواده اش رو از خونه فراری میده!
3- یه دختر اگر دو تا مشکل غیر قابل حل داشته باشه، خودکشی میکنه. اما یه پسر اگر دو تا مشکل غیر قابل حل داشته باشه، اعضای خانواده اش رو میکشه!
4- یه پسر اگر 3 تا مشکل غیر قابل حل داشته باشه، یه هفته افسرده میشه بعد با 3 تا مشکل کنار میاد و زندگیش رو میکنه. اما تاکنون دختری که 3 تا مشکل داشته باشه، دیده نشده چون همشون در مرحله دو تا مشکل، خودکشی میکنند و به سه تا نمیرسه مشکلاتشون!!!
5- دخترها می خوان سر پسرها کلاه بزارن، اما در نهایت سر خودشون کلاه میره. ولی پسرها می خوان سر هر موجود زنده ای که می بینن، کلاه بزارن و در نهایت موفق میشن.

- اگر به یه دختر بگی دوست دارم، فکر میکنه تو چقدر خوبی و عاشقت میشه. اما اگر به یه پسر بگی دوست دارم، فکر میکنه تو چقدر بی جنبه و جواد هستی. دست به هر کاری میزنه تا از شرت خلاص شه!
7- نقطه قوت پسرها، چشماشونه. اما نقطه قوت دخترها چشم و گوش ابرو و دماغ و دهن و ... هست.
8- دخترها با اینکه بیشتر از پسرها قوانین راهنمایی و رانندگی رو رعایت میکنن، اما خیلی بیشتر از پسرها تصادف میکنن و در هر تصادف رد پای یک دختر به چشم می خوره.
9- دخترها فکر می کنن بهترین راه برای داشتن یک رابطه خوب و مداوم، صداقت و راستگویی هستش. ولی پسرها مطمئن هستند بهترین راه، دروغگویی و گرفتن سوتی از طرف مقابله!
10- دخترها از درس و مدرسه بیزارند ولی پسرها از درس و مدرسه فراری هستند!
11- پسرها به هم حسودی نمی کنن، اما دخترها به هم حسودی می کنند.
12- اگر برادرتون دوست دختر داشته باشه، شما سعی می کنید با اون دختر آشنا بشید. ولی اگر خواهرتون دوست پسر داشته باشه، شما قسم می خورید که هم پسره و هم خواهرتون رو سر به نیست کنید


13- دخترها زیر بار حرف زور میرن، اما پسرها خودشون حرف زور میزنند.
14- دخترها زندگی مشترک رو در عشق و صفا و صمیمیت می بینن، ولی پسرها در غذا و خواب.
15- اگر یک دختر در یک جمع سوتی بده، تا آخر دیگه هیچ حرفی نمیزنه. اما پسرها در یک جمع فقط سوتی میدن!
16- یک دختر اگر 24 ساعت با دوست پسرش صحبت نکنه، افسرده میشه. اما یک پسر اگر 24 ساعت با دوست دخترش صحبت نکنه، با اون یکی دوست دخترش صحبت میکنه.
17- پسرها میدونن جنبش فمنیسم چیه، واسه همین ازش متنفرن. ولی دخترها نمیدونن جنبش فمنیسم چیه، واسه همین طرفدارشن!
18- یک دختر اگر با دوست پسرش به هم بزنه، دیگه با هیچ پسری دوست نمیشه. اما یه پسر اگر با دوست دخترش به هم بزنه، با 3-4 تا دختر دیگه دوست میشه!
19- یک دختر اگر توی خیابون پسری ازش بپرسه ساعت چنده، میگه: ساعت 7. اما یه پسر اگر یه دختر ازش ساعت بپرسه، میگه :ساعت 7 و 2 دقیقه و 24 ثانیه. اینم شماره تلفن من ... سر ساعت 9 منتظر تماستم!
20- اگر یه دختر به یه پسر نگاه کنه، پسره فکر می کنه که خیلی خوش تیپه. ولی اگر یه پسر به یه دختر نگاه کنه، دختره فکر میکنه که پسره چقدر بی چشم و رو هستش!

21- بعد از خوندن این مطلب، پسرها اول 2 دقیقه فکر میکنن تا مفهوم مطلب رو بفهمند و چون بعد از دو دقیقه نمی فهمند، می زنن زیر خنده و میگن خیلی باحال بود. اما دخترها بعد از خوندن این مطلب، 2 ساعت حرص می خورن و فکر میکنن به شخصیت دخترای ایرونی توهین شده و در نهایت چون مفهوم این مطلب رو نفهمیدن، به نویسنده اش میل میزنن و فحش میدن!!!

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب