یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

سه‌شنبه 12 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 16:12 | توسط: ندا منصوریان | چاپ مطلب

سلام دوستای خوبم امیدوارم خستگی امتحانا رو با گرفتن نمره های خوب پشت سر گذاشته باشید و همچنین عرض سلام خدمت استاد محترم.

مطلبی که می خوام راجبش باهاتون صحبت کنم در مورد استفاده از فرصت های محیطیه،

همون طور که در کتاب اصول بازاریابی کاتلر صفحه 80 خوندیم:

سلام دوستای خوبم امیدوارم خستگی امتحانا رو با گرفتن نمره های خوب پشت سر گذاشته باشید و همچنین عرض سلام خدمت استاد محترم.

مطلبی که می خوام راجبش باهاتون صحبت کنم در مورد استفاده از فرصت های محیطیه،

همون طور که در کتاب اصول بازاریابی کاتلر صفحه 80 خوندیم:

بازاریابی، فروش و تبلیغات ساده نیست، بلکه عبارتست از یک فرآیند کامل برای هماهنگ کردن سازمان ها با بهترین فرصت ها.

یکی از تغییرات اخیر و بحث برانگیز در کشورمان حذف یارانه ها و توزیع نقدی آن ها بود.علی رغم وجود موافقت ها و مخالفت ها و ابهامات موجود در مراحل اولیه ،این طرح می تونست به عنوان یک فرصت بزرگ در اختیار سازمان های هوشیارو خلاق قرار بگیره بطور مثال بانک ملی به عنوان اولین بانکی که این فرصتو  درک کرد قبل از اجرایی شدن آن به انجام تبلیغات در این رابطه پرداخت و تونست گامی موثر در این خصوص بر داره .بطوری که آمارهای منتشر شده توسط این بانک موید آن است که 76 درصد این حسابها در بانک ملی متمرکز شدن.

 اگرچه امتیاز گستردگی و ارتباط ذهنی موجود میان بانک ملی و موضوع یارانه های دولتی کمک زیادی به این بانک کرد، اما از طرفی به این واقعیت که درک به موقع فرصتهای محیطی چگونه می تواند به پیشتازی منجر شود تاکید دارد.

در مورد این دسته از فرصتها در آینده بانکهایی موفق خواهند بود که در شناخت فرصت و چابکی در عکس العمل دیگران پیشی بگیرند. . بنظر من بانک ملی تونسته با انجام اقدامات این چنینی جایگاه خوبی در ذهن ایرانیان ، به عنوان اولین اطلاع رسان، اولین مجری و ... ایجاد کند که این همان جایگاه یابی     ((positioning  ست که نسبت به بانک های دیگه از تصویری مطلوب تر برخوردار است.

 بانک ملی تونسته تعریف و درک صحیحی از نیاز و خواسته مشتری داشته باشه بطوری که علاوه بر             جذب بالای حساب یارانه ها تدابیری جهت رسیدگی به امور و مشکلات احتمالی پس از افتتاح حساب اندیشیده است. به عنوان مثال اگر به سایت بانک ملی ((bmi.ir مراجه کنید در اون قسمتی تحت عنوان "پرداخت یارانه ها" مشاهده می کنید ( :بانک ملی ایران در راستای اجرای صحیح هدفمند سازی یارانه ها ستاد ویژه ای جهت رسیدگی به مشکلات ایجاد نموده است . لطفا پس از مطالعه بخش سوالات متداول در صورتیکه اشکالی در واریز مبالغ به حساب یارانه ها دارید به بخش ثبت مشکل مراجعه نمایید.که خود معرف استفاده از تبلیغات پیشبردی  (promotion_ 4p) صحیح است.

منتظر نظراتتون هستم.

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب