X
تبلیغات
زولا
یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

یکشنبه 22 اسفند‌ماه سال 1389 ساعت 10:19 | توسط: مهسا | چاپ مطلب

کسی را می شناسید که در کارش ماهر باشد ؟ چنین شخصی به دربار پادشاهان راه خواهد یافت . (انجیل , کتاب امثال ,فصل 22 آیه 29 )

 سلام به دوستان و مدیران آینده نچندان دور خودم 

امروز داشتم کتاب جادوی جذابیت می خوندم که به یک مطلب جالبی رسیدم و اون این بود که به هنگام ملاقات با اشخاصی مثل مدیر , ارباب رجوع و سایر افراد که ما روزمره باهاشون سرکار داریم چگونه رفتار کنیم ؟

وقتی تمام تکنیک هایی را که برای جذب دیگران دیگران لازم است در اختیار داشتید , چند تعهد مهم است که شخصیه و مربوط به شماست . نکاتی است که اگر با توانایی تاندر گوش دادن نگاه کردن و صحبت کردن ترکیب شوند , تکنیک ها و مهارت هایی که دارید  کارایی شان را نشان دهند و به هنر جذابیت تبدیل می شوند .

_ ابزار های شما برای جذب دیگران :

با در نظر گرفتن نکات زیر موقع گوش دادن و صحبت کردن تمام توانایی هایتان در ضمینه جذب دیگران به هنر تبدیل کنید اینها همان تعهداتی است که برای شما و دیگران شادی و نشاط به همراه خواهد داشت :

·        با خودتان عهد کنید که ملاقات با دیگران خوش رو و شاد باشید و آنها را نیز خوشحال کنید .

·        با خودتان عهد کنید که صرف نظر از اینکه در گفتگو چه می گذرد مهربان و هم دل باشید .

·        با خودتان عهد کنید که ملایم و با ملاحظه باشید خرده گیر و عیب جو نباشید و دیگرا را به باد انتقاد نگیرید .

·        با خودتان عهد کنیددر لبخند زدن و تعریف کردن  معطل نکنید .

و مهمترین آن اینکه فقط در صورتی ارزش و احترام تان را بالا می برید که برای دیگران بیش از خودتان ارزش و احترام قائل شوید.

منبع : جادوی جذابیت, برایان تریسی_ران آردن

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب