X
تبلیغات
زولا
یک دونده:ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود، نه گهی تند و گهی خسته رود.مهسا: تنها راهزنی که دار و ندار آدمی را به یغما می برد اندیشه های منفی خود اوست زیرا هیچ کس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد و هیچ کس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد. علی:بزرگترین گناه نا امیدی است( امام علی ع). سعیده سیدی: همیشه قیمتی ترین چیزها آنهایی نیستند که در دوردستها دنبالشان میگردیم؛گاهی همه هستی در کنار ماست،واین کم سویی چشمهاست که مارا به بیراهه می اندازد، حسین:ما نمی توانیم دیروز را تغییر دهیم ولی می توانیم فردایمان را با امروز بسازیم. ندامنصوریان:بزرگترین هدفی را که می خواهید تا یکسال دیگر به آن دست یابید مشخص کنی۰ آنتونی رابینز> . ... .در قسمت (ورود ممنوع) منتظر جملاتتون هستم وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان

وبلاگ گروهی دانشجویان دانشگاه کاویان
 
ما برآنیم تا نظرات خود را در مورد مسایل مختلف اعم از بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدریت فروش و ... به اشتراک بگذاریم

آمار سایت

جمعه 18 شهریور‌ماه سال 1390 ساعت 08:47 | توسط: مهسا | چاپ مطلب

در روزگاران گذشته گنجشکی زندگی می کرد که با دیگر همنوعان خود نا هماهنگ بود. او یکباره و قبل از رسیدن فصل زمستان تصمیم گرفت که برخلاف عادت همیشگی گنجشکها که به جنوب مهاجرت می کنندهمرا آنان نرود .

خیلی زود پس از مهاجرت گنجشکها هوا سرد و سردتر شد تا جایی که او مجبور شد علی رغم میل خود تنها به طرف جنوب پرواز کند . پس از گذشت مدت کمی از پروازهوا بقدری سرد شد که بالهای او یخ زدو به داخل مزرعه ای سقوط کرد با حالتی یخ زده و نزدیک به مرگ گاوی به او نزدیک شد و گنجشک تصور کرد که دیگر مرگ او فرا رسیده و زیر پای گاو از بین خواهد رفت .

گاو بر روی گنجشک مدفوع خود را ریخت و رد شد و همین کار موجب گرم شدن گنجشک و درنتیجه نجات او از مرگ شد .او گرم و خوشحال بود حال او خوب شد و بلافاصله شرع به آواز خواندن کرد . درهمان نزدیکی گربه ای بود که با شنیدن آواز گنجشک شروع به تعقیب صدا کرد و بالاخره به نزدیکی صدا رسید مدفوع را کنار زد و گنجشک را دید و در یک چشم بهم زدن گنجشک را خورد .

نتیجه اخلاقی که میتوان از این حکایت گرفت آن است که : هرکس که روی شما مدفوع می ریزد حتما دشمن شما نیست و هر کس که مدفوع را از روی شما کنار می زند حتما دوست شما نیست .

اگر شما جایتان خوب است و خوشحال و راضی هستید حتی در زیر توده ای از مدفوع دهان خود را بسته نگه دارید و ساکت باشید

 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

شنبه 15 مرداد ماه سال 1390 ساعت 12:38 | توسط: علی | چاپ مطلب